Inwestor

Hrubieszowska Baza Nieruchomości

Hrubieszowska Baza Nieruchomości

Tereny inwestycyjne
Gminy Miejskiej Hrubieszów

Prywatne tereny inwestycyjne

Chcesz wynająć lub sprzedać nieruchomość (działkę, lokal użytkowy, hale produkcyjną), która może służyć prowadzeniu działalności gospodarczej, zgłoś się do nas, a my udostępnimy tę informacje na naszej stronie i facebooku. Utworzenie bazy nieruchomości pozwoli na łatwiejsze dotarcie ze swoją ofertą do osób korzystających ze strony Kreatywnego Centrum Edukacji
i Współpracy Gospodarczej https://www.kceiwg.pl oraz z miejskiej strony internetowej https://www.miasto.hrubieszow.pl, a także ułatwi pozyskanie inwestorów z zewnątrz chętnych do prowadzenia swojego biznesu w Hrubieszowie.

Akcja ma na celu wsparcie rozwoju przedsiębiorczości na terenie Hrubieszowa.

Kreatywne Centrum Edukacji i Współpracy Gospodarczej nie jest pośrednikiem w sprzedaży nieruchomości, a jedynie udostępnia bezpłatnie Hrubieszowską Bazę Nieruchomości służącą do prezentacji atrakcyjnych nieruchomości leżących na terenie Gminy Miejskiej Hrubieszów.

Zainteresowane osoby fizyczne i podmioty gospodarcze zachęcamy do zgłaszania potencjalnych terenów inwestycyjnych poprzez bezpłatny formularz rejestracyjny.

Formularz wycofania oferty:

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących Bazy zapraszamy Państwa do kontaktu:

Kreatywne Centrum Edukacji
i Współpracy Gospodarczej
ul. Rynek Sutki 15-17
22-500 Hrubieszów
tel.: 84 535 35 02
e-mail: sekretariat@kceiwg.pl

Scroll to Top
Skip to content