Inwestor

Hrubieszowska Baza Firm Rodzinnych

Hrubieszowska Baza Firm Rodzinnych

Firmy rodzinne postrzegane są na świecie jako najsilniejsze ogniwa gospodarki, gwarantują rozwój, pewność działania oraz  trwałość przez pokoleniowy charakter.  To właśnie firmy rodzinne zapewniają gospodarce zrównoważony rozwój, kultywują tradycje i kulturę firm. Dziś Firmy rodzinne stanowią niewątpliwie niezwykle ważną część gospodarki Polski. Przede wszystkim dzięki ich funkcjonowaniu na rynku możliwe staje się zatrudnianie wielu osób, generowanie sporych wpływów do budżetu państwa z tytułu podatków i innych należności publicznoprawnych, intensyfikowanie działalności innowacyjnej i zwiększanie zasięgu wdrażania nowych technologii, jak również poszerzanie oferty produktowej i usługowej dostępnej na rynkach lokalnych.
Urząd Miasta w Hrubieszowie również dostrzega jak ważną rolę odgrywa biznes rodzinny w życiu gospodarczym Miasta. Rolą administracji jest usuwanie barier oraz budowanie pomostów łączących firmy rodzinne z pozostałymi uczestnikami życia gospodarczego.
Główną ideą akcji „Szczycę się – prowadzę biznes rodzinny” jest promocja przedsiębiorstw, które łączą cele biznesowe i społeczne w strategie zrównoważonego i długoterminowego rozwoju w oparciu o wartości rodzinne. Chcemy pokazać, że Hrubieszów ma swoich przedsiębiorców, którzy kultywują tradycje rodzinne na podłożu biznesowym oraz pokazać, że  Firma rodzinna to dobra marka, która cieszy się zaufaniem. Dla odbiorców i konsumentów stanowi gwarancję stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych produktów i usług.
Poprzez bazę chcemy tworzyć rodzinną społeczność biznesową. Dlatego zachęcamy aby Przedsiębiorcy Hrubieszowscy prowadzący biznes rodzinny dołączyli do naszej akcji i wysłali informacje o swojej działalności.

Dołącz do Dumnych Firm Rodzinnych:

Formularz zgłoszeniowy do Hrubieszowskiej Bazy Firm Rodzinnych

Regulamin Hrubieszowskiej Bazy Firm Rodzinnych

załacznki:

Formularz wycofania wizytówki z Hrubieszowskiej Bazy Firm Rodzinnych

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na publikację wizerunku

Wycofanie zgody na przetwarzanie wizerunku

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących bazy zapraszamy Państwa do kontaktu.

URZĄD MIASTA HRUBIESZÓW
Wydział Inwestycji i Rozwoju
ul. 3 Maja 15
22-500 Hrubieszów
tel.: 84 696 23 80 wew. 54
e-mail: inwestycje@miasto.hrubieszow.pl

Scroll to Top
Skip to content