Pracownicy

Zastępca Dyrektora

Główny księgowy

Inspektor ds. administracyjnych, obsługi baz danych i IT oraz obsługi kadrowej

Inspektor ds. edukacji i innowacji

Inspektor ds. obsługi mieszkańców

Inspektor ds. przedsiębiorczości i obsługi inwestora

Inspektor ochrony danych

Tomasz Ochniowski

Scroll to Top

Edukacja

Nowoczesnej edukacja ma fundamentalne znaczenie dla rozwoju człowieka. Mając to na uwadze stawiamy na innowacyjne rozwiązania dostosowane do wymagań współczesnego społeczeństwa. Promujemy dobre praktyki i wzrost świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży. Organizujemy szkolenia, warsztaty oraz zajęcia demonstracyjne w zakresie nowoczesnych metod i form kształcenia.

Inwestor / Przedsiębiorca

Kreatywne Centrum Edukacji i Współpracy gospodarczej w Hrubieszowie zapewnia profesjonalną i  kompleksową obsługę inwestorów.

W ramach wsparcia inwestora oferujemy:
• pomoc w znalezieniu odpowiedniej lokalizacji, zgodnej z oczekiwaniem inwestora,
• pomoc w niezbędnych procedurach administracyjnych występujących w trakcie realizacji projektu,
• opiekę poinwestycyjną dla firm i wsparcie dla firma działających już na terenie Miasta Hrubieszów,
• informację o zachętach inwestycyjnych i podatkowych,
• promocję terenów inwestycyjnych Miasta.

Rozwijamy współpracę przedsiębiorców z Miastem. Prowadzimy dedykowane szkolenia oraz doradztwo indywidualne. Tworzymy przyjazny ekosystem dla rozwoju nowych firm w mieście.

Innowacje

Naszym głównym celem jest prowadzenie zajęć  edukacyjnych w nowy atrakcyjny sposób motywujący uczniów do samodzielnej pracy. Polega to  na rozszerzeniu treści programowych o innowacyjne rozwiązania i pokazywaniu ich w nowoczesny i przystępny dla uczniów sposób. Wspieramy nauczycieli w stosowaniu nowatorskich rozwiązań i pomocy dydaktycznych udoskonalających realizację programu nauczania oraz usprawniających funkcjonowanie szkoły.

Turysta

Dla odwiedzających malowniczo położony Hrubieszów i jego okolice, chcących spędzić w mieście dłuższy czas, czeka szeroki wybór możliwości wypoczynku, który zapewnia swoim gościom wszystko, czego potrzebują, od noclegu po atrakcyjną ofertę gastronomiczną.  W ofercie obiektów hotelarskich znajduje się także odpowiednia przestrzeń na organizację konferencji i szkoleń, która sprawi, że negocjacje, sympozja czy seminaria nabiorą charakteru.

Zapraszamy do Punktu Informacji Turystycznej , gdzie można uzyskać informacje na temat Hrubieszowa i regionu, bezpłatne mapki, ulotki, foldery oraz kupić przewodniki i pamiątki.

Siedziba HCK mieści się przy ul.  3 Maja 10 w Hrubieszowie

tel. 84 535 37 80
e-mail: hit@miasto.hrubieszow.pl

Skip to content