Dyrektor

Dyrektor Kreatywnego Centrum Edukacji
i Współpracy Gospodarczej w Hrubieszowie
Justyna Krawczyk-Stadnik

Scroll to Top

Edukacja

Nowoczesnej edukacja ma fundamentalne znaczenie dla rozwoju człowieka. Mając to na uwadze stawiamy na innowacyjne rozwiązania dostosowane do wymagań współczesnego społeczeństwa. Promujemy dobre praktyki i wzrost świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży. Organizujemy szkolenia, warsztaty oraz zajęcia demonstracyjne w zakresie nowoczesnych metod i form kształcenia.

Inwestor / Przedsiębiorca

Kreatywne Centrum Edukacji i Współpracy gospodarczej w Hrubieszowie zapewnia profesjonalną i  kompleksową obsługę inwestorów.

W ramach wsparcia inwestora oferujemy:
• pomoc w znalezieniu odpowiedniej lokalizacji, zgodnej z oczekiwaniem inwestora,
• pomoc w niezbędnych procedurach administracyjnych występujących w trakcie realizacji projektu,
• opiekę poinwestycyjną dla firm i wsparcie dla firma działających już na terenie Miasta Hrubieszów,
• informację o zachętach inwestycyjnych i podatkowych,
• promocję terenów inwestycyjnych Miasta.

Rozwijamy współpracę przedsiębiorców z Miastem. Prowadzimy dedykowane szkolenia oraz doradztwo indywidualne. Tworzymy przyjazny ekosystem dla rozwoju nowych firm w mieście.

Innowacje

Naszym głównym celem jest prowadzenie zajęć  edukacyjnych w nowy atrakcyjny sposób motywujący uczniów do samodzielnej pracy. Polega to  na rozszerzeniu treści programowych o innowacyjne rozwiązania i pokazywaniu ich w nowoczesny i przystępny dla uczniów sposób. Wspieramy nauczycieli w stosowaniu nowatorskich rozwiązań i pomocy dydaktycznych udoskonalających realizację programu nauczania oraz usprawniających funkcjonowanie szkoły.

Turysta

Dla odwiedzających malowniczo położony Hrubieszów i jego okolice, chcących spędzić w mieście dłuższy czas, czeka szeroki wybór możliwości wypoczynku, który zapewnia swoim gościom wszystko, czego potrzebują, od noclegu po atrakcyjną ofertę gastronomiczną.  W ofercie obiektów hotelarskich znajduje się także odpowiednia przestrzeń na organizację konferencji i szkoleń, która sprawi, że negocjacje, sympozja czy seminaria nabiorą charakteru.

Zapraszamy do Punktu Informacji Turystycznej , gdzie można uzyskać informacje na temat Hrubieszowa i regionu, bezpłatne mapki, ulotki, foldery oraz kupić przewodniki i pamiątki.

Siedziba HCK mieści się przy ul.  3 Maja 10 w Hrubieszowie

tel. 84 535 37 80
e-mail: hit@miasto.hrubieszow.pl

Skip to content