Spotkanie biznesowe | czerwiec 23

Burmistrz Miasta Hrubieszowa oraz Dyrektor Kreatywnego Centrum Edukacji i Współpracy Gospodarczej w Hrubieszowie mają zaszczyt zaprosić Pana na spotkanie biznesowe w ramach Programu „Rozwój Lokalny” finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021, które odbędzie się w dniu 22 czerwca 2023 r. o godz. 16.00 w Gniecki Hotel & Restaurant, ul. Kolejowa 29 w Hrubieszowie.

Głównym tematem spotkania zorganizowanego w formie „Lunchu Biznesowego” będzie „Wdrożenie Hrubieszowskiej Karty Mieszkańca”.

Wdrożenie Karty Mieszkańca jest jednym z pilotażowych działań akcji promocyjnej “wspieraj naszych, kupuj lokalnie”.

Podczas spotkania przedstawimy:

  • Kartę Mieszkańca z punktu widzenia korzyści, jakie wynikają z wdrożenia systemu, z perspektywy przedsiębiorcy, który udziela zniżek Mieszkańcom posiadającym Kartę.
  • Prezentacja przykładowej strony Karty Mieszkańca wraz z panelem mieszkańca, operatora, a przede wszystkim PARTNERA, czyli przedsiębiorcy udzielającego zniżki.
  • Prezentacja funkcjonalności w oparciu o aplikację webową.
  • Możliwość zadawania pytań w kontekście Karty Mieszkańca oraz rozmowy względem ewentualnych wątpliwości.

Prelegentem spotkania będzie Menedżer Regionu Południowego – Filip Majka oraz Dyrektor Sprzedaży Karty Mieszkańca – Sebastian Zięba. Moderatorem spotkania dr Mariusz Rudzki specjalista w zakresie obsługi przedsiębiorców i inwestorów.

Liczymy na Państwa obecność, która podniesie rangę organizowanego spotkania i będzie stanowiła nieocenioną pomoc w realizacji zaplanowanych zadań, jakie stoją przed Kreatywnym Centrum Edukacji i Współpracy Gospodarczej.

Rezerwacja miejsc: Kreatywne Centrum Edukacji i Współpracy Gospodarczej ul. Staszica 9, Hrubieszów tel. 84 535 35 02
e-mail sekretariat@kceiwg.pl

grafika poglądowa, treść jak w artykule
Scroll to Top
Skip to content