Porozmawiajmy o turystyce | 2

Serdecznie zapraszamy na drugie spotkanie pt. „Porozmawiajmy o turystyce”.

Na spotkaniu porozmawiamy o koncepcji sieciowego produktu turystycznego miasta i gminy Hrubieszów opartego o obecne i powstające atrakcje. Wspólnie zastanowimy się również, jak produkt turystyczny Hrubieszowa powinien być zarządzany.

Spotkanie będzie miało charakter warsztatu przeznaczonego w szczególności dla przedstawicieli samorządu, instytucji kultury, organizacji pozarządowych i przedsiębiorców z branży turystycznej. Warsztat poprowadzi Michał Basiński specjalista – manager projektów z firmy Synergia.

Zapraszamy 12 maja o godzinie 10.00 do Hrubieszowskiego Centrum Dziedzictwa im. Krystyny i Stefana Du Chateau ul. 3 Maja 10, spotkanie potrwa maksymalnie do godziny 13.00.

Program:

  • Wyzwania i problemy turystyki w Hrubieszowie – zarządzanie, oferta, promocja.
  • Koncepcja sieciowego produktu turystycznego – prezentacja i dyskusja.
  • Skuteczne zarządzanie produktem turystycznym – podmioty i ich rolę w zarządzaniu.

Spotkanie organizowane jest w celu „Opracowania koncepcji rozwoju sieciowego produktu turystycznego opierającego się na rdzeniu atrakcji miasta Hrubieszowa i gminy wiejskiej Hrubieszów” w ramach projektu pn. „Rozwój Lokalny Hrubieszowa – od partycypacji do realizacji” finansowanej ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021.

Mapa miasta, treść jak w artykule
Scroll to Top
Skip to content