Drugie spotkanie biznesowe

W dniu 4.04.2023 r. w Gniecki Hotel&restaurant odbyło się 2 spotkanie biznesowe zorganizowane przez Kreatywne Centrum Edukacji i Współpracy Gospodarczej.
Głównym tematem spotkania było przedstawienie założeń „Hrubieszowskiej Akademii Biznesu”, w ramach której zostaną przeprowadzone szkolenia i doradztwo indywidualne dla przedsiębiorców i ich pracowników.

Podczas spotkania rozmawiano również ogólnej sytuacji  gospodarczej Miasta, sytuacji lokalnych firm, ale też o obecnie dostępnych  instrumentach wsparcia dla firm, czyli dotacjach, ulgach lokalnych i krajowych. Podczas spotkania omówiono również założenia systemowego wsparcia organizowanego przez KCEiWG dla przedsiębiorców, w tym organizacji cyklu spotkań w zakresie profesjonalnego doradztwa biznesowego dla obecnych i nowo zakładanych firm. Prelegentem spotkania był dr Mariusz Rudzki – specjalista w zakresie obsługi przedsiębiorców i inwestorów.

W spotkaniu udział wzięła Marta Majewska Burmistrz Miasta Hrubieszowa oraz Paweł Wojciechowski Zastępca Burmistrza. Projekt pn.: “Rozwój Lokalny Hrubieszowa – od partycypacji do realizacji” finansowany jest w ramach Programu “Rozwój Lokalny” ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021.
Scroll to Top
Skip to content