Akcja promocyjna „Wspieraj NASZYCH. Kupuj Lokalnie”

Informacja dla mieszkańców posiadających Hrubieszowską Kartę Mieszkańca

Szanowni Mieszkańcy! Użytkownicy Hrubieszowskiej Karty Mieszkańca!

Doceniamy, że identyfikujecie się z „Hrubieszów Miasto z Klimatem” i tak chętnie przychodzicie do Kreatywnego Centrum Edukacji i Współpracy Gospodarczej w Hrubieszowie, aby wyrobić własną Hrubieszowską Kartę Mieszkańca.

Informujemy, iż niebawem ruszy akcja promocyjna „Wspieraj NASZYCH. Kupuj Lokalnie”

Celem akcji jest propagowanie produktów i usług lokalnych oferowanych przez przedsiębiorców – Partnerów akcji – prowadzących działalność na terenie Miasta Hrubieszów. Uczestnikami akcji będą mieszkańcy posiadający Hrubieszowską Kartę Mieszkańca.

W związku z tym prosimy o zbieranie i przechowywanie dowodów zakupu towarów lub usług od Partnerów biorących udział w programie Hrubieszowska Karta Mieszkańca. Dowodem zakupu może być paragon fiskalny, rachunek lub faktura VAT wystawiona na osobę fizyczną nieprowadzącą działalności gospodarczej.

Kreatywne Centrum Edukacji i Współpracy Gospodarczej w Hrubieszowie ma dla was niespodziankę – dla uczestników akcji  przewidziano ciekawe nagrody.

Obserwujcie nasz profil https://www.facebook.com/kceiwg

oraz stronę Karty Mieszkańca www.karta.miasto.hrubieszow.pl

Niebawem pojawią się informacje, dlaczego warto aktywnie korzystać z Karty Mieszkańca i zbierać wszystkie dowody zakupu od Partnerów Hrubieszowskiej Karty Mieszkańca.

Więcej szczegółów w regulaminie. 
Regulamin – POBIERZ
Ulotka – POBIERZ

Akcja promocyjna „Wspieraj NASZYCH. Kupuj Lokalnie”
Scroll to Top
Skip to content